ن و القلم و ما یسطرون

سوگند به قلم و آنچه با آن می نویسند و من،جوانِ امروز باطنین آیه هایی که روح و جانم را نوازش میدهند،قلم میزنم...

به فضل و رحمت الهی وبلاگ «تسنیم معرفت» در بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان سراسر کشور شایسته تقدیر گردیده است.

امید که بیش از پیش، لطف الهی شامل حال این بنده حقیر سراپا تقصیر شود...

/ 16 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

مبارکه خواهر بانو [گل]

آی سان

سلام صهبا جون مطالبت عالیه[خواب][لبخند]

دریا

آن دم که دلم شنید عهد ازلی در"قول الست ربکم"گفت بلی والله خدا خلق نمیکرد آتش لو اجتمع الناس عل حب علی عیدتون مبارک

فاطمه

سلام این موفقیت رو بهتون با کمی! تاخیر تبریک میگم موفق باشی رفیق التماس دعا

دریا

یابن الحسن(عج) قربان چشم سرخ شما،میکشی مرا باران گرفته است اگر،های های توست

ایستگاهی برای مطالعه آزاد

با سلام و عرض تسلیت ایام محرم الحرام. شما دعوت شده اید برای مطالعه مطلب جذاب و عبرت آموز " چه کسی به انگشت امام حسین(ع) تعرض کرد؟". یا علی(ع)

دایی محمد

اولان قربانین اولوما

آی سان

سلام مطالبت عالیه

عليرضاهوشمندجانبازوخادم ايثارگران اهواز

" طـرح دیـدار از جـانبازان آسایشـگاه محل سکونت خودمان " طرح دیدار از آسمانیها ، شهدای زنده ؛ این عزیزان فراموش شده..... " طرح گسترده دیدار از جانبازان آسایشگاه در عید نوروز " ( عید دیدنی امسالمان متفاوت باشد . با فشردن دست پر مهر آسمان ... با نگاه دریای جوشان... با نگریستن به یک کوه استوار سرسبز ... با لبخند زیبای یک گلی که شادابی و طراوت نوشکوفاییش را برای شادابی ما فدا نمود.... با یک دنیا خاطره و یادداشتهای ستاره دار و درخشان ایران که عمریست به طوفان مغرور زمانه به فراموشی بیمهری سپرده شده اند.... ) ضمن سلام و سپاس از حضور ارزشمندتان، از شما بزرگوار دعوت به همکاری می شود. که ان شاالله با همکاری شما بزرگواران ، از جانبازان آسایشگاه واقع در شهرتان دیدار صورت گیرد. به این ترتیب که از هر شهر یک نفر به عنوان نماینده انتخاب شود و اعلام همکاری نمایند و به همراه دوستان و اشنایان و یا هم دانشگاهیان به آسایشگاه شهرشان روند و دیداری با جانبازان والامقام شهرشان داشته باشند. و در صورت امکان عکس و یک متن کوتاه( گزارش کار ) از این دیدار تهیه و ارسال نمایند تا در وبها به نام بزرگوار ارسال کننده ثبت